8 Haziran 2012 Cuma

gidiyorum

iki yılı aşkındır yazmaktayım buraya. gerçek hayatımdan, başkalarının hayatından esinlendiğim çokça yazı yazdım. çok sevenler oldu; çok ağdalı, arabesk bulanlar da. benim için tüm düşünceler çok değerli. yazılarım ne zaman birileri tarafından okunsa dünyanın en mutlu insanı ben olurum.

ben çok içselleştirdim yazdıklarımı. uzundur kendime ördüğüm kozada yaşamaktayım. lakin artık aklımı değil kendimi yollara vurmaya karar verdim. kozam bana dar geliyor, uçmak ve hayata kanat çırpmak istiyorum. çocukluğumdan beri hep yapmak istediğim iki hayalim var. onları gerçekleştireceğim fakat ortalıktan kaybolacak değilim. yeni mecralarda yeni maceralarla tekrar geleceğim karşınıza. hatta belki bu sefer, çok daha büyük bir adımla gelirim geri; kimbilir :)

o güne kadar kendinize iyi davranın. beni özlerseniz gökyüzündeki en parlak gökcismine benden bir selam çakın. illa ki iletir selamınızı :)

sevgimle.

2 yorum:

 1. Burda bu aklıyollarda kuzunun blogundaki yazıları kendim yazmış gibi hissetmişliğim çoktur! Öyle gönülden dökülen hislerini sevdim bu kızın, samimiyetine hayran kalmamak mümkün değil... dostluğuna ve gücüne ve sevgisine!

  Zuhal satürn demektir, gökyüzünde parlak bir yıldız daha! ben dilşad kuzuyu çok severim bilir! Gökyüzünde parlayan ve bu dünyada ışıldayan tüm ruhlara selam olsun! Daralınca başını çevir ve gökyüzüne bak hey insan mutlak bir ışık göreceksin ve o ışığın yanında, ruhunun yanıbaşında olduğunu bileceksin!
  yüreğin kadar parlak bir gelecek dilerim!
  yüreğinin götürdüğü yere git ama suskunları oku emi :)suskunlardan olma, hep kendini ifade edebilmen dileğimle güzel insan

  YanıtlaSil
 2. Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil